1 / 2
E shitur
Foto e Letër e fotografive Canon ZINK PAPER ZP-2030 për PV-123, 20 copë
Foto e Letër e fotografive Canon ZINK PAPER ZP-2030 për PV-123, 20 copë

Letër e fotografive Canon ZINK PAPER ZP-2030 për PV-123, 20 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.54 €
23.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.66 €
Ju kurseni 3.95 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zink Photo Paper në bashkëpunim me Canon Zoemini i kthen fotografitë tuaja nga telefoni dhe tableti në dhurata të çmueshme përmes kësaj letre. Është e qëndrueshme ndaj ujit dhe me cilësi të lartë. Fotografitë me këtë letër mund të vendosen kudo apo edhe të ngjiten në ndonjë sipërfaqe përmes heqjes së shtresës për ngjitje në anën e pasme të saj. Pako përmban 20 letra për fotografi.
Lansuar:
22. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
5x7,6
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Kodi:
3214C002
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
EAN:
4549292131352
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër e fotografive Canon ZINK PAPER ZP-2030 për PV-123, 20 copë
23.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo