Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Letër me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum, A4, 20 copa, 300 g/m2,
Foto e Letër me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum, A4, 20 copa, 300 g/m2,

Letër me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum, A4, 20 copa, 300 g/m2,

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.65 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Letra me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum përdoret për printimin e fotografive me rezolucion të lartë. Duke qenë shumë e butë dhe e mbështjellur me 98% bardhësi kjo letër mund të marrë në mënyrë të shkëlqyeshme ngjyrat e ndritshme dhe të thella. Fotografia juaj do të duket shumë e gjallë dhe besnike ndaj pamjes origjinale. Letra është optimizuar për printim me rezolucion të lartë. Pako përmban 20 copa të letrës me shkëlqim PT-101 A4 300 g / m ^ sekondë.
EAN:
0138030928824, 0138030928824
Formati:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
2768B016
Kodi:
2768B016
Lansuar:
10. 5. 2011, 10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20, 20
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
Canon, Canon
Sipërfaqe me lëmim:
Shkëlqyese
Ueb-i i prodhuesit:
canon.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Letër me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum, A4, 20 copa, 300 g/m2,
24.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo