Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
Foto e Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi

Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
206.54 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Lexues i shpejtë i barkodeve 2D i konstruksionit të fortë për përdorim universal. Skaneri mund të përdoret si i palëvizshëm ose si një skaner dore për skanimin e kodeve nga objekte të mëdha. Ndërtimi karakterizohet nga besueshmëri dhe qëndrueshmëri e lartë dhe testohet për rënie nga deri në 1.2 m. Lexuesi është i pajisur me një ndërfaqe USB që lejon imitimin e tastierës dhe portit serik (varianti serik RS232 sipas kërkesës). Lexuesi HT-860N mund të përdoret me sukses në identifikimin e barnave në barnatore, pasi lexon në mënyrë të përsosur kodet GS1 për përpunim të mëtejshëm nga softueri i farmacisë (interpreton saktë ndarjen e karaktereve në kodin 1D dhe 2D - mund të zëvendësojë në mënyrë korrekte ndarësit me karaktere të dukshme). Funksionaliteti i këtij skaneri është në përputhje me Direktivën e anti-falsifikimit të Bashkimit Evropian.
EAN:
8594182291438
Lansuar:
4. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
LED
Lloji:
Ctecka cárových kódu
USB:
Po
Kodi:
EH02G0017
Gjerësia mm:
104
Lartësia mm:
170
Trashësia mm:
98
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
160
Mbajtëse:
Po
Prodhuesi:
Virtuos
Lloji i skenerit:
1D, 2D, Aztec, Codabar, Code32, Code39, Code93, Code128, Data Matrix, EAN/JAN-13, GS1-128, GS1-Expanded, GS1-Limited, Han Xin Code, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, ISSN, Matrix 2 of 5, Maxi Cod
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Lexues i barkodeve Virtuos HT-860N - USB (tastierë / RS-232 emulation), i zi
206.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo