1 / 10
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
Foto e Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë

Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
228.59 €
210.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 175.58 €
Ju kurseni 17.90 €
-8%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo llambë elegante me përmasa kompakte është dizajnuar për përdorim të jashtëm sipas standardit apo mbrojtjes IP44. Mbështet protokollin Philips Hue. Ofron energji të klasit A, konsum 8W, temperaturë 2200K dhe jetëgjatësi përdorimi 25 000 orë. Përbëhet nga alumini.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fuqia dalëse [W]:
8
RGB:
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra:
Zezë
Lartësia [mm]:
400
Ngjyra e temperaturës [K]:
2200
Uebfaqja e prodhuesit:
philips.com
Trashësia [mm]:
104
Temperatura e dritës [K]:
6500
Protokolli:
Philips HUE
Lloji i produktit:
Venkovní osvetlení
Pesha [kg]:
1,425
Klasa e energjisë:
A
EAN:
8718696170557
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Llambë Philips HueCalla, LED, RGB, 8W, IP44, e zezë
210.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo