1 / 7
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
Foto e Maus HyperX Pulsefire Core, i zi

Maus HyperX Pulsefire Core, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
64.53 €
49.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.35 €
Ju kurseni 14.91 €
-23%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Miu ergonomik me formë përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj të djathtë dhe të majtë dhe lëvizjet në mauspad-in tuaj janë të lehta dhe të sakta në sajë të sipërfaqeve të rrëshqitshme. Çdo lëvizje, pa përshpejtimin e harduerit, kap senzori optik Pixart 3327. HyperX Pulsefire Core Optical Mouse është projektuar për lojtarë sfidues që kërkojnë qëndrueshmëri dhe rehati gjatë lojrave. Sensori optik i Pixart 3327 siguron përdoruesit me lëvizje të saktë dhe të qetë pa përshpejtimin e harduerit dhe ka cilësime të rezolucionit amtar deri në 6,200 DPI. Pulsefire core ka një dizajn ergonomik që përshtatet me dorën e majtë dhe të djathtë. Thurjet anësore sigurojnë rehati dhe kontroll të mirë. Mausi ka cilësi të lartë, dhe butona me përgjigje të shpejtë. Sipas dëshirës tuaj, ju mund të rregulloni intensitetin e dritës, rezolucionin DPI, dhe me NGenuity ju mund të caktoni çdo funksion të dëshiruar në 7 butonat. Dimensionet e mausit janë 64 x 119 x 41 mm dhe pesha e tij është 87 g.

Kodi i prodhuesit:
HX-MC004B
Lansuar:
15. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A
Pesha [g]:
123
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
7
Gjerësia [mm]:
64
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6200
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3327
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en
Lartësia [mm]:
41
Trashësia [mm]:
119
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
196188043127
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus HyperX Pulsefire Core, i zi
49.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo