1 / 25
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë
Foto e Maus Logitech M190, i hirtë

Maus Logitech M190, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.31 €
24.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.31 €
Ju kurseni 0.94 €
-4%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një maus me ergonomi universale. Ai ka lidhës USB. Mausi ka 3 butona, ndjeshmëri maksimale 1,000 DPI. Mausi mundësohet nga bateri AA.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i butonave:
3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Konektor:
USB
Lartësia [mm]:
40,3
Uebfaqja e prodhuesit:
logitech.com
Teknologjia Wireless:
Radio frekuencë
Trashësia [mm]:
115.4
Kategoria e peshës:
Strední (90-130g)
Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
24. 8. 2020, 25. 8. 2020
Gjerësia [mm]:
66.1
Lloji i baterisë:
AA
Vendi i prodhimit:
China
Pesha [g]:
90
Ergonomia:
Universal
EAN:
5099206091832
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Logitech M190, i hirtë
24.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo