1 / 16
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
Foto e Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë

Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
26.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.88 €

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtës praktik i celularit me ngjitje të lehtë në timonin e biçikletës, motorit, karrocës, skuterit ose pasjieve të tjera. Mbajtësi është i përshtatshëm për vendosjen e një celulari 4 " - 6 ". Pas vendosjes së celularit në mbajtës, ju keni një pamje të përsosur të ekranit të tij, kështu që mund të përdoret si një navigim ose matës shpejtësie në çdo xhiro. Mbajtësi është bërë nga silikoni i shkëlqyeshëm dhe avantazhi i tij është trajtimi i shpejtë dhe i lehtë. Falë kontrollit të fortë, goditjet dhe dridhjet minimizohen.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbajtëse për:
Celular
Lloji i mbajtëses:
Për biçikletë
Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
29. 10. 2019, 1. 11. 2019
EAN:
8018080324154
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse celulari për biçikletë CellularLine, e zezë
26.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo