1 / 4
E shitur
Foto e Mbajtëse Vent FIXED për telefon në makinë, e zezë
Foto e Mbajtëse Vent FIXED për telefon në makinë, e zezë
Foto e Mbajtëse Vent FIXED për telefon në makinë, e zezë
Foto e Mbajtëse Vent FIXED për telefon në makinë, e zezë

Mbajtëse Vent FIXED për telefon në makinë, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.31 €
23.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.53 €
Ju kurseni 1.88 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtësi universal është zgjidhja ideale për ngjitjen e telefonit tuaj në makinë. Mbajtësi është i dizajnuar për fiksim në grilën e ventilimit, dhe mund të përballojë çdo goditje të shkaktuar nga ngasja pa probleme. Do të vlerësoni përparësinë kryesore të mbajtësit të Click Vent kur futni telefonin. Thjesht vendosni telefonin midis pincave të mbajtësit dhe, kur shtypni lehtë, pincat kapen së bashku dhe fikson telefonin. Gjithçka mund të bëhet me një dorë në sekonda. Poashtu, në anën e pasme të mbajtësit do të gjeni një mbajtës praktik për kabllon e karikimit në telefon, kështu që nuk do të keni më nevojë të kërkoni nën pult. Me këtë mbajtës, udhëtimi juaj me telefonin në makinë do të jetë më i rehatshëm, dhe veçanërisht më i sigurt se më parë.
Lansuar:
5. 12. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
Kodi:
FIXH-CLI-V
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
FIXED
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për rrjetën e ventilimit
EAN:
8591680098835
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Vent FIXED për telefon në makinë, e zezë
23.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo