1 / 1
Foto e Mbështetës dore Kensington Height AG, i zi

Mbështetës dore Kensington Height AG, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
34.72 €
32.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.37 €
Ju kurseni 1.88 €
-6%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbështetësi i dorës Kingston është aksesorë që mundëson mbështetje të dorës gjatë përdorimit të tastierës e cila garanton konfortitet dhe pushim për dorë. Ka dizajn të zhdërvjelltë që mundëson përdorim në zyrë apo shtëpi. I mbushur me sfungjer natyral i modelit (memory foam), ergonomic gel dhe material (non-slip) mbështetësi garanton konfortitet maksimal. Përbëhet nga fibrat sintetik dhe përshtatet në cdo lëvizje.
Kodi i prodhuesit:
22701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com
EAN:
735353227018
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbështetës dore Kensington Height AG, i zi
32.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo