1 / 1
E shitur
Foto e Mbrojtëse e konektorit Solarix RJ45, S45NSP-GN, e gjelbërt

Mbrojtëse e konektorit Solarix RJ45, S45NSP-GN, e gjelbërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2.68 €
2.49 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.07 €
Ju kurseni 0.20 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtësja është e qëndrueshme dhe e cilësisë së lartë e cila e mbron konektorin nga dëmtimet e mundshme. Ajo është e përshtatshme për trashësi të ndryshme të kabllos, prej 5.0 deri në 6.0 mm. Produkti vjen me ngjyrë të gjelbërt.
Kodi i prodhuesit:
11007703
Lansuar:
26. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Solarix
EAN:
8595684700794
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse e konektorit Solarix RJ45, S45NSP-GN, e gjelbërt
2.49 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo