1 / 3
Foto e Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN
Foto e Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN
Foto e Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
224.90 €
207.86 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 173.22 €
Ju kurseni 17.03 €
-8%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch kompakt nga MikroTik me elektronikë të mbyllur në një shasi metalike. Pajisja ftohet vetëm në mënyrë pasive dhe nuk kërkon një ventilator aktiv. Kapaciteti i tij i ndërrimit është 82 Gbps, shkalla e përcjelljes 61 Mbps. Ndërfaqja: 4 porte SFP +, 1 x port Gigabit Ethernet, 2 x jack DC për tepricë të energjisë, mbështet PoE +. Dimensionet: 141 x 115 x 28 mm.
Lansuar:
1. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Desktop
Numri i porteve SFP:
4
PoE:
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
1
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Menaxhim në ueb:
Kodi:
CRS305-1G-4S+IN
Konsumi W:
12
Gjerësia mm:
141
Lartësia mm:
28
Trashësia mm:
115
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
82
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
EAN:
8592457163336
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN
207.86 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo