Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
Foto e Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''

Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
864.94 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Ky monitor kombinon një varg karakteristikash të përkryera për performancë të shkëlqyer. Ka diagonale 42.5'' dhe ofron rezolucion fantastik 3840 x 2160 pikselë. Audio ka kapacitet 14W. Ekrani është i tipit MVA. Koha e përgjigjës është 4 ms ndërsa vlera e ndriçimit 720 cd/m2, kontrasti 4000:1. Këndet pamore janë 178 shkallë dhe përfshin teknologji për reduktim të dridhjes së imazhit dhe të reduktimit të dritës së kaltër gjë që mbron sytë tuaj. Lidhet me pajisje përmes HDMI, 3.5 mm, USB, mini DisplayPort, DisplayPort.
EAN:
8712581748784
Lansuar:
28. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Po
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
USB:
Po
USB Hub:
Po
Altoparlantë:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
Mini DisplayPort:
Po
Përmbajtja e pakos:
Telekomanda, kabllo DisplayPort, kabllo HDMI, kabllo USB-C në USB-A, kabllo USB-C
HDMI 2.0:
Po
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Drita e pasme:
Ambiglow
Diagonalja e ekranit:
42.5
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
HDR:
Po
Kodi:
436M6VBPAB/00
Pesha kg:
14,7
Frekuencë Hz:
60
Konsumi W:
62,7
Gjerësia mm:
976
Lartësia mm:
661
Trashësia mm:
264
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Besueshmëria:
100 %
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
14
Koha e reagimit ms:
4
Ngjyrat e mbështetura milion:
1070
Pitch Hz:
0,245
Ndriçimi cdm2:
720
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Picture in Picture PIPPBP:
Po
Ekran i sheshtë:
Po
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC (119%), sRGB (145%)
Thellësia e ngjyrave bit:
8 + FRC
Teknologji audio:
3.5mm për kufje, 3.5mm (hyrëse)
Kontrasti dinamik [:1]:
50000000
Kontrasti statik [:1]:
4000
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Lloji i ekranit:
MVA
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Po
USB-C:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Philips 436M6VBPAB - LED 43''
864.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo