1 / 1
Foto e Ngjyrë e kaltër për printer HP F6U16AE

Ngjyrë e kaltër për printer HP F6U16AE

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
62.01 €
55.42 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.19 €
Ju kurseni 6.59 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Merrni kopje të përkryera të punës tuaj! Ky rimbushës origjinal Cartridge nga Hewlet Packard HP, siguron printim të përsosur të dokumenteve apo fotove tuaja. Ai është në përputhje me këta printerë HP Officejet Pro 8210/8218, HP OfficeJet Pro 8710/8715/8718/8719/8720/8725/8730/8740 All-in-One, HP OfficeJet Pro 7740 All-in- One. Ai është i mbushur me 20 ml ngjyrë të kaltër. Mund të printojë deri në 6000 faqe. Me aksesorë origjinalë ju siguroni printime të cilësisë së lartë, qëndrueshmëri të printerit dhe shpejtësi më të madhe.
Kodi i prodhuesit:
F6U16AE
Lansuar:
27 Korrik 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Enterprise Color X555dn, HP OfficeJet Pro 7740, HP OfficeJet Pro 8210, HP OfficeJet Pro 8210, HP OfficeJet Pro 8218, HP OfficeJet Pro 8710, HP OfficeJet Pro 8710, HP OfficeJet Pro 8715
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1600
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
HP
EAN:
725184104107
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë e kaltër për printer HP F6U16AE
55.42 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo