1 / 1
Foto e Ngjyrë për printer Brother LC-985bk, e zezë

Ngjyrë për printer Brother LC-985bk, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.55 €
28.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.83 €
Ju kurseni 4.95 €
-15%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Brother LC-985bk është ngjyrë e zezë origjinale e dizajnuar për printerët DCP-J315W. Kjo ngjyrë siguron mbulueshmëri për deri në 300 faqe të formatit A4 me standard prej 5%. Arsyet e përdorimit të aksesorëve origjinalë janë për shkak të garancisë nga prodhuesi, qëndrueshmëria dhe standardi i cilësisë së lartë.
Kodi i prodhuesit:
LC985BK
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother DCP- J125, Brother DCP- J140W, Brother DCP-J125, Brother DCP-J140W, Brother DCP-J315W, Brother DCP-J515W, Brother MFC-J220, Brother MFC-J265W, Brother MFC-J410, Brother MFC-J415W
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/300
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
EAN:
4977766675413
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Brother LC-985bk, e zezë
28.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo