1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë për printer Brother LC123BK - e zezë

Ngjyrë për printer Brother LC123BK - e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
40.48 €
35.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.61 €
Ju kurseni 4.95 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Brother LC123BK është ngjyrë e zezë origjinale e dizajnuar për printerët Brother MFC-J4510DW. Kjo ngjyrë siguron mbulueshmëri për deri në 600 faqe me standard prej 5%. Arsyet e përdorimit të aksesorëve origjinalë janë për shkak të garancisë nga prodhuesi, qëndrueshmëria dhe standardi i cilësisë së lartë.
Kodi i prodhuesit:
LC123BK
Lansuar:
11 Dhjetor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother DCP-J132W, Brother DCP-J152W, Brother DCP-J172W, Brother DCP-J552DW, Brother DCP-J752W, Brother DCP-J4110DW, Brother DCP-J4410DW, Brother MFC-J245, Brother MFC-J470DW, Brother MFC-J650DW
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/600
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
EAN:
4977766713894
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Brother LC123BK - e zezë
35.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo