1 / 6
E shitur
Foto e Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari
Foto e Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari
Foto e Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari
Foto e Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari
Foto e Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari
Foto e Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari

Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
173.99 €
148.58 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 123.82 €
Ju kurseni 25.41 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Edhe orët inteligjente mund të duken luksoze. Ora Fossil FTW7008 është njëra prej tyre, e cila është e bërë në një dizajn elegant, që mund të zgjat një kohë shumë të gjatë me një karikim të vetëm - deri në 2 javë, varësisht nga mënyra se si përdoret. Përveç kësaj, karikimi është shumë i shpejtë, ju keni kapacitetin e plotë të baterisë brenda 2 orësh dhe mund të dilni përsëri në botë. Ju do të qëndroni në fotografi falë njoftimeve për aplikacionet e preferuara dhe mund të kontrolloni, për shembull, muzikën e telefonit tuaj celular nga kyçi i dorës. Poashtu, kjo orë dore ofron matje të aktiviteteve tuaja si: kaloritë e djegura, rrahjet e zemrës, distanca, kontroll të muzikës në telefon, dhe njoftimet nga një celular. Për më tepër, ora posedon rrip nga materiali çelik-inox me ngjyrë ari, dhe është e papërshkrueshme nga uji.
Lansuar:
1. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Lajmërues:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Materiali i rripave:
Çelik
Xham:
Kristal mineral
Kodi:
FTW7014
Senzor i dritës:
Gyroskop:
Accelerometer:
Gjerësia mm:
42
Lartësia mm:
42
Besueshmëria:
100 %
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Materiali i mbrojtëses:
Çelik
Gjerësia e rripit mm:
18
Verzioni i Bluetooth:
5
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Prodhuesi:
Fossil
Ueb-i i prodhuesit:
Fossil.com
Sistemi operativ:
WearOS
Ngjyra:
Artë, Rozë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë e mençur Fossil FTW7014, rrjetë çelik-inox me ngjyrë ari
148.58 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo