Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Hard disk Team TEAMGROUP GX1, 2,5'' - 120GB
Foto e Hard disk Team TEAMGROUP GX1, 2,5'' - 120GB
Foto e Hard disk Team TEAMGROUP GX1, 2,5'' - 120GB
Foto e Hard disk Team TEAMGROUP GX1, 2,5'' - 120GB

Hard disk Team TEAMGROUP GX1, 2,5'' - 120GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.88 €
37.00 €
-4%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Ky hard disk ofron një kapacitet prej 120 GB në formatin 2.5 " dhe përdor një ndërfaqe SATA 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen. Ka shpejtësi leximi / shkrimi deri në 500/320 MB / s dhe ka rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe bllokimeve dhe konsumi i energjisë është shumë i ulët.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
EAN:
765441645264
Lansuar:
13. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Kodi:
T253X1120G0C101
Gjerësia mm:
69,9
Lartësia mm:
7
Trashësia mm:
100
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti GB:
120
Shpejtësia e leximit MBs:
500
Shpejtësia e shkrimit MBs:
320
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
30
MTTF ose MTBF (milion orë):
1
Prodhuesi:
Team
Teknologjia e hard diskut:
SSD
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Hard disk Team TEAMGROUP GX1, 2,5'' - 120GB
35.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo