Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Hard disk Transcend 110S, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Transcend 110S, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Transcend 110S, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Transcend 110S, M.2 - 1TB

Hard disk Transcend 110S, M.2 - 1TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
128.20 €
137.57 €
-7%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Transcend 110S, M.2 ka një kapacitet prej 1TB dhe një ndërfaqe M.2 PCI-Express Gen 3. Përveç kësaj, disku mbështet shpejtësinë e leximit dhe shkrimit 1,700/ 1,400 MB / s dhe i përket formatit M.2 2280.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
EAN:
7605578431466
Lansuar:
14. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express Gen3
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Leximet IOPS:
160 000
Hyrjet IOPS:
140 000
Kodi:
TS1TMTE110S
Gjerësia mm:
22
Lartësia mm:
3.58
Trashësia mm:
80
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
8
Kapaciteti GB:
1024
Shpejtësia e leximit MBs:
1700
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1400
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
400
MTTF ose MTBF [milion orë]:
1
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e hard diskut:
SSD
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Hard disk Transcend 110S, M.2 - 1TB
128.20 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo