Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Vlerëso
Kodi:
400.08 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Çip grafik:
GeForce RTX 3050
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.6
Prodhuesi:
Zotac
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6
400.08 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo