Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Kartë grafike ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3070 Ti AMP EXTREME HOLO 8GB GDDR6X
Foto e Kartë grafike ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3070 Ti AMP EXTREME HOLO 8GB GDDR6X
Foto e Kartë grafike ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3070 Ti AMP EXTREME HOLO 8GB GDDR6X

Kartë grafike ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3070 Ti AMP EXTREME HOLO 8GB GDDR6X

Vlerëso
Kodi:
1,292.40 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta


Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave. GPU-ja ZOTAC GAMING GeForce RTX 30 Series e bazuar në arkitekturën NVIDIA Ampere është këtu me AMP Extreme Holo. E ndërtuar me bërthama të përmirësuar RT dhe bërthama Tensor, multiprocesorë të rinj me transmetim dhe memorie super të shpejtë GDDR6X, ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti AMP Extreme Holo krijon përvojën absolute të lojërave me saktësi ultra grafike. Karakteristikat: - Bërthamat Ray Tracing të gjeneratës së dytë - Bërthamat e gjeneratës së tretë Tensor - Dizajni HoloBlack - Ndriçimi SPECTRA 2.0 RGB (kombatibil me shiritin e jashtëm LED) - Ftohje e avancuar IceStorm 2.0 - Ftohje e avancuar me FREEZE Fan Stop - PowerBoost - Dual BIOS - Pllakë e pasme prej metali RGB LED - FireStorm - VR ready

DirectX:
12 Ultimate
Ftohës:
IceStorm 2.0
Garancioni:
1 vit
GPU:
GeForce RTX 3070 Ti
Lidhës:
3 x DisplayPort 1.4a (deri në [email protected]), HDMI 2.1* (deri në [email protected])
Prodhuesi:
Zotac
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kartë grafike ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3070 Ti AMP EXTREME HOLO 8GB GDDR6X
1,292.40 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo