Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5
Foto e Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5
Foto e Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5
Foto e Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5
Foto e Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5

Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5

Vlerëso
Kodi:
113.65 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

​Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Depth:
17 mm
Dual Link DVI:
N
Frekuenca e procesorit (OC mode):
732 MHz
Frekuenca e procesorit [GHz]:
706 MHz
Gjerësia e paketimit:
228 mm
Lartësia e paketimit:
163 mm
Lloji i ndërfaqjes:
PCI Express 2.0
Memorie bus:
64 bit
Pesha e paketimit:
421 g
Szerokosc:
167 mm
Trashësia e paketimit:
50 mm
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kartelë grafike ASUS NVIDIA GeForce GT 730 (GT730-SL-2GD5-BRK-E), 2GB GDDR5
113.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo