Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kasë kompjuteri  DEEPCOOL Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F, e zezë

Kasë kompjuteri DEEPCOOL Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
73.05 €
96.71 €
-25%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta
Kjo kasë kompjuteri për pllakën amë ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX ka dy-katër slote të brendshme për hard disk 2.5'' dhe dy slote të brendshme për hard disk 3.5''. Pjesa anësore është nga xhami transparent, ndërsa pjesa tjetër nga metali dhe plastika. Ka gjashtë pozicione për ftohës, ku tre 120 mm veçse janë instaluar. Mbështet sistemin e ftohjes me ujë. Gjatësia maksimale e burimit të energjisë është 170 mm, e kartës 370 mm. Ka konektorët: 3.5mm jack (2x), USB 2.0 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x). Mbështet ndriçimin ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, Razer Chroma.
Lartësia [mm]:
479
Numri i ftohësve të montuar:
3
Hapësira për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Prední 3x120/140mm, Zadní 1x120mm
Gjatësia maksimale e kartës [mm]:
370
Besueshmëria:
100 %
Sistem ftohës me ujë:
Horní 120/140/240mm slot, Prední 120/140/240/280/360mm slot, Zadní 120mm slot
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Materiali:
Çelik, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
8.5
USB 2.0 Type-A:
Po
Pajisje speciale:
Cable management, LED controller, Osvetlení, Prachové filtry, Pruhledná bocnice, Pruhledné celo
Velikost volných pozic pro ventilátory:
120mm, 140mm
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Velikost pozic pro ventilátory:
120mm, 140mm
Parametrat e energjisë:
Bez zdroje, Podpora ATX standardu, Spodní umístení
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i hapësirave për karta:
7
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, Razer Chroma
Ftohës të integruar:
3x120mm RGB
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (2x)
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së [mm]:
160
Trashësia [mm]:
446
Gjerësia [mm]:
210
USB 3.2 Gen 1 Type-A:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kasë kompjuteri DEEPCOOL Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F, e zezë
73.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo