Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B365 PLUS, Intel B365
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B365 PLUS, Intel B365
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B365 PLUS, Intel B365
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B365 PLUS, Intel B365

Pllakë amë ASUS PRIME B365 PLUS, Intel B365

Vlerëso
Kodi:
121.91 €
132.76 €
-9%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kjo është pllakë amë me setin e çipave Intel B365. Ofron prizë 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 8-të dhe 9-të Intel Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 64GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 8x USB 3.2 Gen1 (4x në pllakë, 4x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x GLAN, 3x 3.5 mm audio jack dhe slote për zgjerim 2x PCI-E 3.0 x16 (x16, x4) dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës M.2 (1x PCIe 3.0 x4, 1x SATA / PCIe 3.0 x2). Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.
EAN:
4718017331128
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pllakë amë ASUS PRIME B365 PLUS, Intel B365
121.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo