Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
Foto e Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610

Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610

Vlerëso
Kodi:
141.62 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Kjo është një pllakë amë me chipset Intel H610. Ajo ofron një prizë Intel 1700 me mbështetje për procesorët Intel Core / Pentium Gold / Celeron të gjeneratës së 12-të. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie të llojit DDR4 (me dy kanale) me një kapacitet deri në 128 GB dhe mbështetje për frekuenca deri në 3200 MHz. Nga ndërfaqja, pllaka ofron deri në 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x HDMI 2.0, 1x VGA, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x lidhës audio 3,5 mm dhe slote zgjerimi 1x PCIe 4.0 x16 dhe 1x PCIe 3.0 x1. Për disqet ka lidhësit në pllakë 4x SATA 6Gb/s dhe 1x M.2 (PCIe 4.0 x4, 2260/2280). Pllaka është në formatin mATX.
Gjenerata e procesorit:
Intel - 12. generace, Intel - 12. generace
HDMI:
Po
Kontrollor USB 3.2 Gen1:
Po, Po
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1, 1, 1
XMP:
Extreme Memory Profile
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pllakë amë GIGABYTE H610M H DDR4 - Intel H610
141.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo