Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
Foto e Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510

Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
117.44 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Është një pllakë amë me chipset Intel H510. Ajo ofron një prizë Intel 1200 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 11-të dhe 10-të Intel Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie të llojit DDR4 (me dy kanale) me një kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuenca deri në 3200 MHz. Nga ndërfaqja, pllaka ofron deri në 6x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA, 1x GLAN, 1x PS / 2, 3x 3.5 mm priza audio dhe slote për zgjerim 1x PCIe 4.0 x16 * dhe 1x PCIe 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2 (1x PCIe 3.0 x4). Pllaka është në formatin mATX. * Vetëm procesorët e gjeneratës së 11-të Intel mbështesin PCIe 4.0. Gjenerata e 10-të siguron një ndërfaqe PCIe 3.0.
Formati i pllakës amë:
Micro-ATX
3 x PCI-E:
Po
Bërthama grafike e integruar:
sipas procesorit
Chipset:
Intel H510, Intel H510
DisplayPort:
Po
D-Sub:
Po
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel - 10. generace, Intel - 11. generace, Intel - gjenerata e 10 - të, Intel - gjenerata e 11 - të
HDMI:
Po
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartë zëri:
Realtek ALC897 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H510M PRO
Kodi:
H510M PRO
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, DisplayPort (1x), D-Sub (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 Type-A (4x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2x)
Konektorët e brendshëm:
ATX 8 pin, ATX 24 pin, COM, ventilator (1x 4 pin), ventilator CPU (1x 4 pin), M.2 PCI-E 3.0 (1x), M.2 për WiFi (1x), SATA 6Gb / s (4x), TPM , USB 2.0 (1x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Kontroller LAN:
Po
Kontrollor M.2:
Po
Kontrollor SATA 6GB/s:
Po
Kontrollor USB 2.0:
Po
Kontrollor USB 3.2 Gen1:
Po
Lansuar:
23. 3. 2021
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E 3.0 (1x), M.2 pro WiFi (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (1x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM, DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Madhësia maksimale e memoriës [GB]:
64
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2242-80 (1x), M.2 PCI-E 2242-80 (1x)
Në dispozicion nga:
22. 3. 2021
Numri i slloteve elektronike të memoriëss:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1, 1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Po
PCI-E 4.x:
Po
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Për biznes
Përmasat e pllakës [mm]:
236 x 202
Prizë:
1200 socket
Thellësia [mm]:
202
Trashësia [mm]:
202
Ueb-i i prodhuesit:
cz.msi.com
XMP:
Extreme Memory Profile
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pllakë amë MB MSI H510M PRO - Intel H510
117.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo