Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX - AMD B450
Foto e Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX - AMD B450
Foto e Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX - AMD B450
Foto e Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX - AMD B450

Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX - AMD B450

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
57.44 €
82.37 €
-31%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta
Pllaka amë MSI B450M-A PRO MAX është e formatit Micro-ATX dhe është e pajisur me chipset AMD X370, e cila ofron slot AMD B450 dhe mbështetë procesorët AM4 socket. Pllaka, poashtu, ka dy slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 32GB dhe frekuencë operuese 4133 MHz. Gjithashtu, MSI B450M ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si lidhës të brendshëm: ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), 1 port M.2 PCI-E / SATA , 4 porte SATA 6Gb / s, TPM, 2 porte USB 2.0 dhe 1 port USB 3.2 Gen 1. Në pllakë janë edhe 3 porte 3.5mm jack, 7.1CH, 1 port DVI-D, 1 port HDMI,1 port LAN 1Gbps , 2 porte PS / 2, 2 porte USB 2.0 Type-A, dhe 3 porte USB 3.2 Gen 1 Type-A.
EAN:
4719072667696
Lansuar:
7. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve CPU:
1
PCI-E 2.x:
Po
Numri i sloteve për memorie:
2
DVI:
Po
Prizë:
Socket AM4
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 1-rë, Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Kodi:
B450M-A PRO MAX
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (2x), USB 2.0 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (4x)
XMP:
AMD Extreme Memory Profile
Kartë zërimi:
Realtek ALC892 (7.1CH)
Kontrollor SATA 6GBs:
Po
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Po
Besueshmëria:
100 %
Përmasat e pllakës mm:
236 x 200
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4 133
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
1
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Chipset:
AMD B450
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Për procesorë:
AMD
Kontrollor LAN:
Po
Kontrollor RAID:
Po
Kontrollor USB 2.0:
Po
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
HDMI:
Po
PCI-E 3.x:
Po
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Kontrollor M.2:
Po
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E/SATA (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX - AMD B450
57.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo