Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Ftohës Noctua NF-P12 PWM, 120 mm, i kaftë - bardhë

Kodi i produktit:
101438
Drita e pasme:
Jo
EAN:
842431014092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-P12 PWM
Lansuar:
17 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-P12 PWM me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 300 deri 1300 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 19.8 dBA dhe qarkullim të ajrit 92.3 CMH. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm. Ftohësi ka të integruar sistemin PWM i cili mundëson rregullimin automatik te shpejtësisë së ventilatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
842431014092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-P12 PWM
Lansuar:
17 Janar 2012
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
19,8
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-P12 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE