Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për CPU Coolermaster Hyper 612 v2, 120 mm

Kodi i produktit:
163121
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
20
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,680 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Coolermaster Hyper 612 v2 është ftohës i cili përdorë ventilatorët dhe shërben për ftohjen e CPU me TPD (Energji termale) 200 W për pajisjet Intel AMD AM2, AM2 +, AM3, AM3 +, FM1, FM2, FM2 +, Intel LGA 775, 1366, 1155, 1156, 2011, 2011-3 dhe 1150të. Ftohësi përbëhet nga 4 gypa bakri ftohës për qarkullim të ujit dhe ka ventilatorë me diametër 120 x 120 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1300 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 44.2 CFM dhe krijon zhurma deri 20 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh dhe ka jetëgjatësi 160.000 orë, peshon 732 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 139 x 102 x 160.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512047828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RR-H6V2-13PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Nëntor 2014
Lartësia e ftohësit [mm]:
160,4
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat:
139 x 102 x 160,4
Pesha (g):
732
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
44,2
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës për CPU Coolermaster Hyper 612 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE