Ftohës për procesor SilentiumPC Fera HE1224 3, 120 mm

Kodi i produktit:
187659
Drita e pasme:
Jo
Mundësi e instalimit të RAM:
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 600
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SilentiumPC lanson ftohësin për procesor SilentiumPC Fera HE1224 3, që karakterizohet me dizajnin e tij klasik dhe instalimin e lehtë. Karakteristikat themelore të trupit të procesorit janë mbajtësi monobloc dhe shpërndarësi i nxehjes.. Këto dyja janë të ndërtuar nga alumini dhe përmbajnë pesë tuba heatpipe me diametër prej 6 mm. Ftohësi përkrah këto lloje të sockets: INTEL LGA 775, 1150, 1151.1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3 dhe AMD FM2 + / FM2 / FM1 / AM3 (+) / AM2 (+). Ftohësi ka diametër prej 120 mm, me shpejtësi prej 1600 rpm dhe nivel të zhurmës 16 dbA. Dimensionet e ftohësit janë 125 x 53 x 155 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC144
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
15 Mars 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
155
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
15
Përmasat:
123 x 53 x 155
Përmasat [mm]:
125 x 78 x 155
Pesha (g):
613
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 600
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
180

Bashkangjitja Ftohës për procesor SilentiumPC Fera HE1224 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE