Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Ftohës Zalman ZM-F3 SF, 120mm, LED i kaltër

Kodi i produktit:
151088
EAN:
8809213765957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-F3 LED(SF)
Lansuar:
20 Maj 2014
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,840 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Zalman ZM-F3 SF me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Zalman ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 1200 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 23 dBA, dizajni i veqantë me dritë LED të kaltër e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 3-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213765957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-F3 LED(SF)
Lansuar:
20 Maj 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
23
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
109
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200

Bashkangjitja Ftohës Zalman ZM-F3 SF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE