Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Speciale

Speciale

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
4,250 Lekë 7,110 Lekë

Përfshirë TVSH-në

123
24,500 Lekë 25,500 Lekë

Përfshirë TVSH-në

41234
1,930 Lekë 2,010 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12341
1,980 Lekë 2,050 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2341
Kasë SilverStone GD08B Grandia,e zezë

E SHITUR

-3%
24,400 Lekë 25,260 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Mbrojtëse JOY-IT për Raspberry Pi 7''

E SHITUR

-3%
2,260 Lekë 2,340 Lekë

Përfshirë TVSH-në

34
Kasë Fortron T-Wings CMT710 për sistem të dyfishtë, e zezë / kuqe

E SHITUR

-20%
43,380 Lekë 54,020 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
Kasë Akasa Cypher SPX, Thin mini-ITX, e zezë

E SHITUR

-3%
7,110 Lekë 7,360 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Mbrojtëse JOY-IT për Raspberry Pi 7 " dhe Raspberry Pi 4 B

E SHITUR

-4%
4,430 Lekë 4,610 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Kasë Akasa Turing, passive cooling

E SHITUR

-4%
18,610 Lekë 19,290 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Kasë MSI MPG SEKIRA 100P, TG, e zezë

E SHITUR

23,970 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
Kasë Akasa Cypher MX, Thin mini-ITX, e zezë

E SHITUR

-6%
6,430 Lekë 6,820 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Kasë kompjuteri Thermaltake Core P3 TG, e zezë

E SHITUR

-4%
18,100 Lekë 18,760 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Kasë BANANA Pi transparent

E SHITUR

2,380 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Kasë In-Win Z-Tower, Edicion i limituar,

E SHITUR

-4%
730,390 Lekë 759,800 Lekë

Përfshirë TVSH-në

123
Kasë kompjuteri LIAN-LI O11D XL, e bardhë

E SHITUR

31,820 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Mbrojtëse JOY-IT për Raspberry Pi 4 B, e zezë

E SHITUR

-3%
1,990 Lekë 2,050 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
Kasë Raspberry Pi , transparente

E SHITUR

1,110 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Kasë Akasa Pi-4 për Raspberry Pi 4 Model B, e zezë

E SHITUR

-6%
3,940 Lekë 4,190 Lekë

Përfshirë TVSH-në

34
Kasë kompjuteri Akasa Gem Pro Pi 4, e argjendtë

E SHITUR

-6%
4,010 Lekë 4,280 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE