Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Ventilator Evolveo, 120mm, 33 drita LED, e kaltër

Kodi i produktit:
216312
EAN:
8594161338215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAN12BL33
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVOLVEO sjell një ventilator 33 LED të qetë për rregullimin e qarkullimit të ajrit brenda kasës së kompjuterit tuaj. Instalimi i ventilatorit ndihmon në ftohjen e procesorit, kardës grafike dhe pjesëve tjera. Pos kësaj, ventilatori ka një ndërtim nga pjesët më kualitative me jeteëgjatësi të garantuar dhe funksionim efikas. Pajisja ka dimensione 120 x 120 mm dhe ofron shpejtësi prej 1200± 10% rpm, 32 CFM qarkullim ajri dhe një nivel të zhurmës 15 dBA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAN12BL33
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
24,75
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ajrit (CFM):
38,32
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000

Bashkangjitja Ventilator Evolveo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE