Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kornizë disku ADATA EX500

Kodi i produktit:
208757
EAN:
4712366969636
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AEX500U3-CRD
Lansuar:
4 Mars 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,160 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adata EX500 është një mbyllëse e jashtme për disk me ngjyrë të kuqe dhe përshtatshmëri prej 7 mm / 9.5 mm. Ka dimensione prej 125 x 90 x 17 mm / 4.5 x 3.5 x 0.6 dhe peshon gjithsej 69 g. Si port të jashtëm, e përfshin SATA 3.0, ndërsa port i brendshëm është USB 3.1. Paraqet përputhshmëri me USB 2.0 ndërsa ofron mbështetje për: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10, Mac OS x 10.6, Linux Kernel 2.6 ose modele të tjera më të avancuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366969636
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AEX500U3-CRD
Lansuar:
4 Mars 2017
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE