Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kuti e hard diskut i-Tec RAID, 2x 3.5"

Kodi i produktit:
250781
EAN:
8595611702525
Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CAMYSAFEDUAL35
Lansuar:
7. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,720 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kuti me cilësi të lartë për deri në dy disqe HDD SATA 3.5", që ofron shkallë të lartë të bit-ëve dhe përzgjedhje të lehtë të Raid-it. Ndërtimi nga alumini siguron shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë. Poashtu është e pajisur me një LED që ju informon për statusin e kutisë. Përdoret për lidhjen e hard disqeve me kompjuterë, laptop apo tablet përmes një porti USB-C dhe një porti USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611702525
Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CAMYSAFEDUAL35
Lansuar:
7. 12. 2018
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e porteve:
USB-C

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE