Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme Connect IT Lite, e zezë

Kodi i produktit:
203531
EAN:
8595610612023
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-1044
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbyllja e jashtme e hard disqeve po bëhet çdo ditë e më e popullarizuar, duke ofruar mundësinë për transferimin e lehtë të të dhënave dhe rritjen e kapacitetit të ruajtjes. Kjo kuti lejon lidhjen tipike me një hard disk standard 2.5" me kompjuterin tuaj, përmes interface-it USB 3.0. Kjo kuti e jashtme nga Connect IT Lite është dizajnuar për përdorim me disqe 2.5", dhe SSD-të moderne dhe tejet të shpejta. Instalimi i diskut në kuti është shumë i thjeshtë.

Vlerësimet

Shumë bukur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610612023
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-1044
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
Connect IT
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE