Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kuti e jashtme për hard disk Axago EE35-XA3

Kodi i produktit:
200913
EAN:
8595247902863
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE35-XA3
Lansuar:
25 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e jashtme për hard disk Axago EE35-XA3 është dizajnuar për të lidhur një hard disk standard me madhësi 2.5" me kompjuterin tuaj përmes një interface-i USB. Ajo mbështet shpejtësi të transferimit prej 12/480/5000 Mbit / s. Ai përkrah teknologjinë Plug and Play dhe Hot Plug, si dhe furnizohet me energji përmes një adapteri të jashtëm AC 12V - 2A. Kutia përputhet me MS Windows XP, Vista, 7, 8. 8.1 (si dhe versione më të reja të Windows-it), Mac OS X 10.x dhe Linux 2.6 kernel.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902863
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE35-XA3
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE