Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Kodi i produktit:
213703
EAN:
740617261219
Pesha (g):
41
Trashësia [mm]:
69,9
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5,160 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.

Vlerësimet

paj mir valla boll
Une kam nje compact flash CF 1GB, 3.3V/5V kingston te foto aparatit canon. Isha i intetesuar per nje te re me kapacitet me te madhe memorie.
Produktet ne mesazh me sa pashe nuk i kishin dimensionet adekuate. A mundeni me me ndihmu. Faleminderit.
Reliable
I lehte per tu instaluar, per cmimim dhe madhesine (240GB) definitivisht ja vlen si hard disk ku mun me i instalu gjitha programet qe me t'punu shumefish ma shpejt se sa me nje hard disk HDD!
Ky produkt punon perfekt e kam te instaluar ne laptop dhe siguria edhte ne maksimum faleminderit per sinqeritetin e treguar .
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617261219
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
80
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
SA400S37/240G
Lartësia [mm]:
7
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
41
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
350
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
69,9
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE