DVD Burner Verbatim DVD-RW Slimline, USB 2.0, i zi

Kodi i produktit:
248859
EAN:
0239425350418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi:
53504
Lansuar:
15. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0239425350418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi:
53504
Lansuar:
15. 11. 2018
Lloji:
DVD vypalovacka
Pesha [g]:
340
Prodhuesi:
Verbatim
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE