Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk portativ Silicon Power Armor A30 - 1TB, i bardhë

Kodi i produktit:
136058
EAN:
4712702631227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
SP010TBPHDA30S3W
Lansuar:
26. 9. 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk ofron një kapacitet të fortë të ruajtjes prej 1 TB. Ai është i pajisur me një ndërfaqe moderne USB 3.0 për lidhje me një kompjuter, i cili mund të trajtojë një shkallë maksimale të transferimit deri në 5 Gbps. Kjo e bën të lehtë për të lidhur diskun tuaj me kompjuterët dhe laptopët më modern. Pesha e diskut është vetëm 181 gram dhe përmasat e tij janë 87.5 x 134 x 18.6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712702631227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
SP010TBPHDA30S3W
Lansuar:
26. 9. 2013
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
134 x 87,5 x 18,6
Prodhuesi:
Silicon Power
Teknologjia:
USB 3.0
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Silicon-power.com

Bashkangjitja Hard disk portativ Silicon Power Armor A30 - 1TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE