Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

SSD Kingston A2000, M.2 - 500GB

Kodi i produktit:
265876
Besueshmëria:
100 %
Leximet IOPS:
180 000
Trashësia mm:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,440 Lekë
Ju kurseni : 1,394 Lekë  (12%)
10,046 Lekë * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A2000 NVMe PCIe SSD e Kingston është një zgjidhje e përballueshme me performancë mbresëlënëse. Me shpejtësi të shkëlqyera leximi / shkrimi, A2000 ofron 3x performancën e një disku të fortë SATA, falë kohës më pak të leximit, konsumit më pak të energjisë dhe ngrohjes më pak. A2000 SSD është dizajnuar për përdoruesit bazë, prodhuesit e sistemeve të ndërtuara me qëllim, ndërtuesit e sistemit të pronarit dhe ata që duan të përmirësojnë performancën e kompjuterëve të tyre. Dizajni i njëanshëm i ngushtë M.2 lejon që A2000 të funksionojë me fuqi të plotë si në sistemin ultrabook ashtu edhe në sistemin e vogël PC (SFF PC). Ky është një format jashtëzakonisht i shpejtë dhe i besueshëm SSD M.2 2280. Ai përdor ndërfaqen NVMe PCIe Gen 3.0 x4. Ka një kapacitet 500 GB. Ai ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 2200/2000 MB / s dhe një shpejtësi maksimale leximi / shkrimi të rastësishme prej 4K 180 000/200 000 IOPS. Ky është një disk vetë-kriptues. Është rezistent ndaj goditjes dhe ndikimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
740617295481
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
200 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
350
Kapaciteti GB:
500
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kodi:
SA2000M8/500G
Lansuar:
6. 8. 2019
Lartësia mm:
3.5
Leximet IOPS:
180 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
MTTF apo MTBF [milion orë]:
2
Pesha g:
6.6
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit MBs:
2200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2000
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE