Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohëse pasive PRIMECOOLER PC-VGAHPI për kartelë grafike

Kodi i produktit:
30756
Drita e pasme:
Jo
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,840 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja PRIMECOOLER PC-VGAHPI është e dizajnuar për kartelat grafike të kompanive ATI dhe Nvidia dhe njëkohësisht është pasive. Gypi posedues i ftohëses është i mbushur me ujë, pasi që ftohësja pasive e kondenson avullin e nxehtësisë në ujë. Përmban dy pjesë masive të aluminit, ku transmetohet nxehtësia. Dimenzionet e produktit janë 120 x 80 x 10.2 mm, me peshë prej 306 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Përmasat [mm]:
120 x 80 x 10,2
Pesha (g):
306
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Bashkangjitja Ftohëse pasive PRIMECOOLER PC-VGAHPI për kartelë grafike edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE