Kabllo-mbajtës, i zi

Kodi i produktit:
183172
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4040849519246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
4040849521843

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo vegël përdoret për rregullim pedant të kabllove, të cilat të grumbulluara pastaj mund të vendosen nën tavolinën e kompjuterit ku nuk do të përzihen. Ndërsa, shtimi i kabllove të tjera të reja është shumë i lehtë. Seti për mbledhjen e kabllove ka një diametër prej 25 mm dhe gjatësi prej 2.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4040849519246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
4040849521843
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo-mbajtës edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE