Kapëse Allocacoc për kabllo 8x, me ngjyra të ndryshme

Kodi i produktit:
209872
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8719186004017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
16 Mars 2017
Lloji i kabllos:
Menaxhimi

Si të porosisim në Gjirafa50?

610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CableFix janë kapse të prodhuara nga material termoplastik tejet i qëndrueshëm dhe elastik. Kapsee CableFix shërbejnë për mbajtjen e kabllove dhe kanë dizajn tejet i thjesht thjeshtë dhe efikas, që mund të kapen në çdo sipërfaqe, gjë e cila ju lejon ju t'i mbani kabllot tuaja në rregull pa asnjë nyje ngado që ju duhen. Kapëset mund të përdoren me kabllo të ndryshme me diametër prej 4-10mm. Nëse dëshironi që t'i keni për një kohë më të gjatë, atëherë mund të përdorni vidha përndryshe CableFix ka ngjitësin e saj i cili mund të përdoret për me shumë se një herë. Në pako përfshihen: Tetë kapëse me ngjyra të ndryshme

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8719186004017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
16 Mars 2017
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Bardhë, zezë, kuqe, vjollcë, kaltër, rozë, gjelbër, verdhë
Prodhuesi:
Allocacoc

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE