Kapëse Allocacoc për kabllo 8x, rozë

Kodi i produktit:
209867
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8719186004048
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
16 Mars 2017
Lloji i kabllos:
Menaxhimi

Si të porosisim në Gjirafa50?

780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapëset Allocacoc kanë dizajn efektiv dhe të thjesht për të menaxhuar kabllot. Ato mund të kapen në çdo sipërfaqe të rrafshtë duke e lejuar që të zgjaten kabllot sa të kenë nevojë. Kapëset krjiohen nga TPU-ja, polieterin termoplastik, i cili ka pak elasticitet dhe është rezistent ndaj dëmtimeve. Kapëset janë të përshtatshme për një numër të madh të kabllove (4-10 mm) gjë që mundësojnë menaxhim maksimal të kabllove. Në pako gjinden 8 copa.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8719186004048
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
16 Mars 2017
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
Allocacoc

Bashkangjitja Kapëse Allocacoc për kabllo 8x edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE