Kapëse kabllosh CONNECT IT, e zezë

Kodi i produktit:
177170
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-513
Lansuar:
27 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT është brend për prodhimin e aksesorëve, ku njëra ndër to është edhe kjo pajisje që përdoret për t'i lidhur kabllot dhe për të mënjanuar tollovinë e krijuar nga kabllot e shumta. Pakoja përfshin 6 të tilla. Diametri i një kapsjeje është 28 mm, dhe secila prej tyre mund t'i lidh 2 kabllo me diametër prej 10mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-513
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kapëse kabllosh CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE