Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kapëse për kabllo Allocacoc CableFix 8x, të kaltërta

Kodi i produktit:
209864
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8719186004000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

720 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapëset për kabllo Allocacoc kanë material mjaft praktik dhe të qëndrueshëm, të cilat mbajnë kabllo me diameter 4-10mm. Në paketim përfshihen 8 kapëse me ngjyrë të kaltër të cilat ju mundesojnë mbajtje të shpejtë të kabllove. Kapëset kanë dizajn mjaft të bukur dhe elegant që mund të përshteten në çdo ambient që vendosen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8719186004000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Allocacoc

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE