Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lidhëse për kabllo Connect It Winder 1.5 m, e zezë

Kodi i produktit:
177166
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
CI-515

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,590 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania prodhuese Connect IT ofron këtë lidhëse për kabllo në formë të një tubi me ngjyrë të zezë. Produkti është i përshtatshëm për organizimin e kabllove poseduese. Gjatësia e tubit është 1.5 m me diametër prej 30 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
CI-515
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Lidhëse për kabllo Connect It Winder 1.5 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE