Menaxhues i kabllove CONNECT IT, 2,5m x 20mm, ngjyrë hi

Kodi i produktit:
216590
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610607951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
CI-680

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja CONNECT it është aksesori i duhur për menaxhimin e kabllove dhe parandalimin e rrëmujës. Gjatësia e saj është 2.5 metra dhe ka diametër 20 mm. Vjen me ngjyrë hi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610607951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
CI-680
Lansuar:
17. 6. 2017
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Menaxhues i kabllove CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE