Menaxhuese e kabllove CONNECT IT, 2,5m x 20mm, e bardhë

Kodi i produktit:
216589
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610607944
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
CI-679

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja CONNECT It është aksesori i duhur për menaxhimin e rrëmujës së shkaktuar nga kabllot e shumta. Gjatësia e kabllos është 2.5 metra dhe diametri 20 mm. Vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610607944
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
CI-679
Lansuar:
17. 6. 2017
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Menaxhuese e kabllove CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE