Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë grafike MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC

Kodi i produktit:
254007
Çip grafik:
GeForce RTX 2060
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
TMUs:
120
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
50,980 Lekë
Ju kurseni : 4,078 Lekë  (8%)
46,902 Lekë * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce RTX 2060
DisplayPort:
EAN:
824142178546
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese (Max) [W]:
160
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike (minimum) [W]:
500:!
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjatësia e kartës [m]:
216
HDMI:
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
192
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kodi:
RTX 2060 VENTUS XS 6G OC
Lansuar:
8. 2. 2019
Lidhës për furnizim me energji:
1x 8pin PCIe
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Mbështetje për DirectX:
12.1
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Numri i porteve DisplayPort:
3+
Numri i porteve HDMI:
1
Numri: :
1920
Për t'u përdorur në:
Për gaming (game tip)
Procesi i prodhimit [nm]:
12
Prodhuesi:
MSI
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA
ROPs:
48
Shpejtësia Bus e PCIe:
16+
Shpejtësia e çipit grafik [MHz]:
2 350
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
14 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
TMUs:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Virtual Reality:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Bashkangjitja Kartelë grafike MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE